1В Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова на кафедрі менеджменту і публічного адміністрування вперше в Україні захистили дипломні магістерські роботи державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, громадські діячі за освітньою програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами», яка була розроблена під керівництвом ректора університету, професора Бабаєва Володимира Миколайовича, доктора наук з державного управління.

Випускники висловили вдячність викладачам за професійне ставлення до навчання студентів. Набуті фахові компетентності випускники-магістри реалізують під час управління об’єднаними територіальними громадами на основі підтримки місцевих ініціатив, мобілізації ресурсного потенціалу територій, конструктивної взаємодії влади, бізнес-структур, громадських організацій, громадських діячів, мешканців громад в процесі розвитку громадянського суспільства в Україні, побудованого на демократичних цінностях.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ