115 грудня у нашому університеті відбувся «другий етап» проекту Beketov Open Space – передноворічний День відкритих дверей.

Цього разу захід був більш спеціалізованим, адже більшість потенційних абітурієнтів вже визначилися зі своїми вподобаннями і прямували на конкретний обраний факультет, не відволікаючись ні на що «зайве».

А от більш юні відвідувачі охоче брали участь у майстер-класах: в’язали вузли біля імпровізованого туристичного намету, малювали, навчалися пісочної анімації, вивчали валюти світу тощо.

Окрім наукових розваг і знайомства зі спеціальностями гості отримали багато корисної інформації, яка стосується всіх майбутніх вступників незалежно від професійних вподобань. Після привітання ректора проф. В. М. Бабаєва директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти О. Л. Сидоренко розповів школярам, як скласти ЗНО без проблем і гарантовано вступити до бажаного вишу, а відповідальний секретар приймальної комісії М. В. Хворост повідомив про нюанси вступної кампанії-2019 і відповів на питання аудиторії стосовно умов прийому саме до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Озброєні актуальною інформацією і сповнені яскравих вражень, школярі розійшлися, щоб трохи відпочити і з новими силами повернутися до підготовки до ЗНО і подальшого вступу. А ми з нетерпінням чекатимемо на їх повернення до нашого університету вже в якості нового покоління студентів-бекетівців.