15 грудня 2018 року на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного автодорожнього університету пройшли обласні етапи ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика й ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою яких є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, вихованню в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні, загальної мовної культури.

Студенти нашого університету Ямщикова Анастасія, Мельник Анна, Чернишова Наталя, Нестеренко Яна (факультет менеджменту), Андрощук Владислава (факультет економіки та підприємництва) та Холодна Наталія (будівельний факультет) разом із викладачами кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Кір’яновою Оленою Василівною та Михайловою Тетяною Віталіївною взяли активну участь у випробуванні знавців творчості Тараса Шевченка та шанувальників українського слова.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА