Фото 1

У неділю 16.12.2018 року студенти кафедри Туризму і готельного господарства проводили учбову тематичну екскурсію на тему «Прогулянка садом Шевченко». Така форма складання екзамену вже стала традиційною для дисципліни «Організація екскурсійної діяльності».

Фото 2На цей раз група на чолі з незмінними викладачами - Гордіенко Тетяною Віталіївною, Рябєвим Антоном Анатолійовичем та Поколодною Марією Миколаївною апробували маршрут по Саду Шевченка для його подальшого застосування для проведення інклюзивних екскурсій для осіб з вадами зору.

Слід відзначити високий рівень підготовки студентів та їх креативність до підходу у викладенні підтем екскурсії. При їх висвітленні ми прослуховували музичні уривки, читали вірші, знайомилися з якісно підготовленими наочними матеріалами з «портфеля екскурсовода», виконували завдання екскурсовода.

Зрозуміло, що іспит скали всі на «відмінно»! Проте, результатом нашої зустрічі стали і нові завдання щодо вдосконалення текстів, послідовності подачі основних питань підтем, відпрацювання особливих елементів техніки, збагачення матеріалів «портфеля екскурсовода» необхідними об’ємними фігурами. Дуже хочеться мати в ньому об’ємну модель пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко, оскільки цей об’єкт є найбільш складним для одного лише слухового сприйняття. Сподіваємося, що все вийде і нам разом вдасться здійснити цей сміливий та відповідальний задум!

Фото 3Фото 4

Фото 5Фото 7