1

2

3

4

5

11 квітня 2013 року о 15.00 у Харківському національному університеті міського господарства відбулося відкрите засідання Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

В роботі учнівської ради прийняли участь почесні гості – викладачі, аспіранти, магістри кафедри управління проектами в міському господарстві та будівництві, члени студентського самоврядування ХНУМГ.

На засіданні були розглянуті питання співпраці у напрямку реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дитини» та відбулася презентація проектних ініціатив у межах підготовки до конкурсу «Харків – місто моєї мрії».

В урочистій обстановці було підписано угоду про співпрацю між лідерами ХМОУС та лідерами студентського самоврядування ХНУМГ.

Після відкритого засідання о 16.00 доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна спільно зі студентами 4 курсу провела п’яте заняття «Школи юного менеджера з управління містом» за темою: «Ефективні комунікації та міжособистісне спілкування в управлінні містом».

01 7o bR2BBmyk02 JWv8US52vrs03 mQuotqlg8MI 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 198 гостей та користувачі відсутні