1

2

3

4

Аспірантура

5

11З 19 по 30 листопада 2018 року відбулося стажування викладачів магістерської програми Smalog в University of Rome Tor Vergata м. Рим, Італія. Представниками кафедри були доцент Россолов Олександр Вікторович та доцент Куш Євген Іванович.

1Метою відрядження було закріплення знань в сфері міської логістики в контексті розробки навчальних курсів «Integrated Transport Systems In City Logistics» (розробник доц. Россолов О. В.) та «Freight Transportation Simulation» (розробник доц. Куш Є. І.) магістерської програми Smart Transport and Logistics for Cities (Smalog).

Викладачі відвідали лекції провідних Європейських науковців:

2prof. Agostino Nuzzolo, який прочитав курс лекцій з “Bus Network Operations Control” and “Time Series: analysis and examples of time series decomposition”

3prof. Antonio Comi, що провів лекції з “Urban goods movement: overview, measures and plans: Examples of application” and “Effects of actions on freight nodes, financial and economic analysis”

4та prof. Pierluigi Coppola, який ознайомив з ключовими теоретичними та практичними аспектами в сфері “Transport and land use interaction”

Поряд з аудиторними заняттями викладачами кафедри транспортних систем і логістики були відвідані пункт управління станції «Termini» Italian Railway Network та пункт управління однієї з ліній Римського метрополітену (line C), на якій перевезення пасажирів організовано за автоматизованою системою (без участі людей).

Отриманий досвід дозволить удосконалити якість підготовки магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» та підвищити загальний рівень підготовки фахівців за спеціальністю Транспортні технології.

Детальна інформація проекту завжди у відкритому доступі для всіх зацікавлених.

567

89

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні