1

2

3

4

Аспірантура

5

Кафедра туризму і готельного господарства, як структурний підрозділ ХНУМГ приймала участь  у IV виставці  «Харківське туристичне бієнале», яка відбулася 11 квітня 2013 року. Разом з викладачами та студентами досягнення університету представляв ректор ХНУМГ Бабаєв В.М.

З метою сприяння розвитку туристичної галузі області, підготовки фахівців в галузі туризму та готельного господарства, забезпечення методичної та інформаційної підтримки суб’єктів туристичної діяльності кафедра представила більш 30 підручників та посібників в галузі туризму і готельного господарства з грифом МОН, монографії та ін. Література кафедри користувалась попитом.

Було дуже приємно відмітити, що у більшості експозицій готелів і ресторанів представниками були випускники кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ.

У даному заході брали участь представники Державного агентства України з туризму та курортів, керівництво Харківської обласної державної адміністрації, міськвиконкому та інші.

Зі стендами університету ознайомились: директор департаменту культури і туризму ХОДА Кузнецов Д.П., директор департаменту міжнародного співробітництва міськвиконкому м. Харкова  Рудь В.А. Експозиція викликала інтерес і у голови Харківської облдержадміністрації Добкіна М.М.

01 img003 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 395 гостей та користувачі відсутні