Кафедра туризму і готельного господарства, як структурний підрозділ ХНУМГ приймала участь  у IV виставці  «Харківське туристичне бієнале», яка відбулася 11 квітня 2013 року. Разом з викладачами та студентами досягнення університету представляв ректор ХНУМГ Бабаєв В.М.

З метою сприяння розвитку туристичної галузі області, підготовки фахівців в галузі туризму та готельного господарства, забезпечення методичної та інформаційної підтримки суб’єктів туристичної діяльності кафедра представила більш 30 підручників та посібників в галузі туризму і готельного господарства з грифом МОН, монографії та ін. Література кафедри користувалась попитом.

Було дуже приємно відмітити, що у більшості експозицій готелів і ресторанів представниками були випускники кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ.

У даному заході брали участь представники Державного агентства України з туризму та курортів, керівництво Харківської обласної державної адміністрації, міськвиконкому та інші.

Зі стендами університету ознайомились: директор департаменту культури і туризму ХОДА Кузнецов Д.П., директор департаменту міжнародного співробітництва міськвиконкому м. Харкова  Рудь В.А. Експозиція викликала інтерес і у голови Харківської облдержадміністрації Добкіна М.М.

01 img003

Кафедри ХНУМГ