1

2

3

4

5

111Вийшли у світ матеріали ІІІ науково-практичної конференції ХНУМГ ім. О. М. Бекетова «Спадщина університету: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість», яка пройшла 7-8 грудня 2017 року. У конференції взяли участь вчені, викладачі, аспіранти, студенти, співробітники університету, представники вищих навчальних закладів та культурних установ Харкова.

Видання випускається з метою створення спільної платформи для обміну результатами досліджень та широкого діалогу з історії та спадщини університету. Керівник видавничого проекту, голова Ради зі спадщини В. М. Бабаєв, ректор, професор, доктор наук з державного управління.

У збірнику представлено науково-історичні дослідження зі спадщини ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, а саме: його історії, внеску видатних особистостей навчального закладу в його розбудову й розвиток науки про міське господарство, містобудування, культуру, історію країни.

Матеріали подано у форматі статей-нарисів з використанням ілюстрацій, історичних матеріалів з архівних фондів Музейного комплексу й архіву ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, з державних архівів, музеїв, бібліотек. Видання призначено для студентів, аспірантів, випускників, викладачів, співробітників університету, дослідників історії вищої освіти, міського господарства й містобудування України.

Із великою наполегливістю співробітники, викладачі та студенти ХНУМГ ім. О. М. Бекетова продовжують розвивати багатовекторний науково-освітній Проект зі спадщини університету, досліджують інтелектуальну спадщину видатних педагогів і вчених минулих поколінь. Спільна робота професорсько-викладацького та студентського колективів щодо збереження й дослідження історичної спадщини навчального закладу сприяє формуванню власної корпоративної філософії та інтеграції університету до європейської науково-освітньої спільноти.

2 thumb3 thumb

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 545 гостей та користувачі відсутні