1 2З 11 по 24 листопада 2018 року відбулося стажування викладачів магістерської програми Smalog в Sapienza University of Rome (Centre for Transport and Logistics, CTL) м. Рим, Італія. Представниками кафедри були доцент Рославцев Дмитро Миколайович, доцент Галкін Андрій Сергійович та доцент Ольхова Марія Володимирівна.

Метою відрядження було отримання сучасних знань та навичок щодо проектів логістики та транспортної системи міста на основі найкращих практик http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi.html">ЄС та досвіду провідних європейських дослідників. Були прослухані лекції, виконані поставлені завдання, апробовано використання програмних продуктів вирішення транспортних задач під керівництвом проф. Luca Persia, проф. Andrea Campagna, проф. Fusco, Loris Mezzavilla, проф. Paolo delle Site (Università degli Studi Niccolò Cusano), проф. Antonio Comi (University of Tor Vergata), проф. Umberto Crisalli (University of Tor Vergata).

3 25

Отриманий досвід дозволить удосконалити якість підготовки магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст», підвищити загальний рівень підготовки фахівців за спеціальності Транспортні технології.

Детальна інформація проекту завжди у відкритому доступі для всіх зацікавлених.

fbtwweb

Кафедри ХНУМГ