1

2

3

4

5

Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» протягом тижня проведено Семінар-тренінг «Стратегія реформування системи управління державними фінансами: розвиток бухгалтерського обліку, державного контролю і аудиту».

Семінар-тренінг організовано для головних бухгалтерів територіальних відділів Державної казначейської служби України.

Увесь тиждень Семінару-тренінгу було присвячена аналізу актуальних питань реформування державного сектора, дослідженню основних тенденцій його трансформації відповідно до міжнародних вимог.

1 6518903 n

Учасники Семінару-тренінгу мали можливість ознайомитися з роботою програми «Fit Бюджет», всі нюанси роботи з якої розкрив бізнес-тренер Групи компаній «Фактор» Токарев Євген.

Результати аналітичної оцінки сучасних тенденцій модернізації обліку і контролю в державному секторі учасникам семінару-тренінгу представила завідуюча кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проф. Момот Тетяна Валеріївна і старший викладач кафедри Краівська Інна Анатоліївна.

Найбільш актуальні питання і аспекти стандартизації бухгалтерського обліку в секторі загального державного управління розглянули бізнес-тренери Матвєєва В. та Крот Ю (Група компаній «Фактор»).

В останній день семінару-тренінгу колектив кафедри та учасники тренінгу зібралися в приміщенні Конференц-залу №1, де в теплій і дружній обстановці підвели підсумки всіх актуальних питань реформування державного сектора та намітили подальші плани спільної співпраці з кафедрою.

Не менш цікавим підсумкової зустрічі учасників Семінару-тренінгу виступила і Skype-лекція Даніелле Туміетто (Італія) - експерта міжнародного

рівня, дипломованого бухгалтера і корпоративного консультанта по цифровому управлінню процесами і документообігом для компаній і державних адміністрацій Італії і ряду країн Європи. В процесі захоплюючої бесіди між учасниками тренінгу і Даніелле Туміетто були проаналізовані питання реформування державного сектора Італії, переходу його на цифрові технології та ефективності фіскальної політики Італії.

Кожному учаснику семінару-тренінгу Першим проректором ХНУМГ імені О.М. Бекетова проф. Стадником Григорієм Васильовичем був вручений сертифікат участі та добірка професійного методичного матеріалу.

Шановні наші Друзі та колеги! Ми дуже раді можливості спілкування з Вами, можливості обміну досвідом та напрацюваннями!

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю !!!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 205 гостей та користувачі відсутні