1

2

3

4

5

«Я – студент, і я пишаюсь цим!»

Студентські роки – найщасливіші у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, спорті, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

За традицією в Міжнародний день студента в Університеті ми шануємо кращих студентів!

У цьому навчальному році 33 студента Університету сталі переможцями Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. 25 — стали переможцями олімпіад з різних спеціальностей, 35 студентів приймали участь у виконанні госпдоговорних науково- дослідницьких роботах. Великим досягненням стала літня сесія — більш 400 студентів здали її на відмінно!

Наші студенти-спортсмені здобули в цьому році понад 80 спортивних нагород міжнародного, всеукраїнського та міського рівнів. Студенти–учасники творчих колективів Студентського клубу приймали участь в 10 міжнародних фестивалях-конкурсах, де займали тільки призови місця, їм аплодували в Чернівцях, Львові, тричі у Києві, Запоріжжі, а серед всіх навчальних закладів Харківщини Студентський клуб ХНУМГ вперше посів 5-те рейтингове місце в міському конкурсі «Студентська весна-2018».

Свято почалось з привітання всього студентського товариства з Міжнародним днем студентів від ректора, професора Бабаєва Володимира Миколайовича. За відмінне навчання, науково-дослідницьку працю та з нагоди Міжнародного дня студента, а також за активну участь у громадському, творчому житті Університету, спортивні досягнення ректор нагородив почесними грамотами 30 студентів різних курсів і факультетів.

З Днем Студента всіх в залі зі сцени привітали першокурсники. Два напружені місяці запеклих суперечок, підбору учасників, підготовки, хвилювань залишилися позаду і 19 листопада ми подивились на кращих учасників Гала-концерту, щасливих володарів дипломів конкурсу «Дебют першокурсників» в різних номінаціях.

Студенти-бекетівці, залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і розвивайтесь! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей! Пам'ятайте, що кожного дня, кожної хвилини ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 278 гостей та користувачі відсутні