1

2

3

4

5

1.21.11Д-р Мегді Аттала представляє декілька міжнародних вищих навчальних закладів.

Він є регіональним директором з маркетингу та деканом факультету для іноземних студентів в Benedict Education Group, м.Цюріх, Швейцарія; професором маркетингу та стратегічного розвитку у Швейцарській школі бізнесу, м. Цюріх, а також доцентом кафедри продаж, маркетингу, туризму, економіки та дозвілля у Міжнародному центрі кар'єри у галузі готельного бізнесу, м. Люцерна, Швейцарія що є провідним вищим навчальним закладом Швейцарії у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

Під час лекції у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова професор Атталла висвітлив перспективи працевлаштуванням майбутніх фахівців у міжнародному туристичному бізнесі, обговорив зі студентами вимоги до співробітників, що працюють у сфері гостинності.

У ході спілкування з викладачами факультету менеджменту були розглянуті питання різниці у підходах до вищої освіти у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та Швейцарії, а також досягнуто попередньої домовленості про встановлення співробітництва між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та Школою бізнесу та готельного господарства міста Люцерна, Швейцарія.

2.21.113.21.11

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 209 гостей та користувачі відсутні