1

2

3

4

Аспірантура

5

- 15 листопада 2018 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова тривають заходи з нагоди 85 років архітектурної освіти.

14 листопада в музейному комплексі Університету відбулося вручення подяк від імені ректорату батькам кращих студентів. Крім студентів та їх батьків на заході були присутні ректор Університету професор В.М. Бабаєв, почесний ректор Університету професор Л.М. Шутенко, декан факультету АДОМ професор Т.Д. Рищенко.

У своєму зверненні до студентів ректор Університету професор В.М. Бабаєв звернув увагу на те, що за роки свого існування факультет пройшов не легкий але славетний історичний шлях сформувавши стійкі академічні традиції. На факультеті в різні роки викладала плеяда видатних науковців, які заснували архітектурні напрями, що зіграли істотну роль у розбудові Харкова, сформували його архітектурну специфіку.

Студентство факультету гідно продовжує справу своїх попередників, бере активну участь у науковій та громадській діяльності, формуванню позитивного іміджу Університету в Україні та за кордоном, співпрацюють з провідними українськими та світовими будівельними компаніями, з державними та громадськими організаціями по реалізації програм з гуманізації міського простору Харкова, залучається до проектів, пов’язаних з розбудовою та розвитком матеріально-технічної бази рідного Університету.

Подяки за належне виховання дітей отримали батьки тих студентів, які проявили себе у різних сферах життя факультету та Університету: у навчальній та науковій діяльності, формуванні позитивного іміджу Університету в Україні та за кордоном, за розбудову та зміцнення матеріально-технічної бази Університету, лідери студентського самоврядування та студентського профспілкового руху.

Славетне минуле архітектурної освіти, її сучасний підйом не можливий без активної життєвої позиції студентства, його прагнення до самовдосконалення, збільшення свого професійного та загальнонаукового рівня.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 337 гостей та користувачі відсутні