14 - 15 листопада 2018 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулися урочистості з нагоди 85 років архітектурної освіти.

Свої початки архітектурна освіта в Університеті бере у 1932 р. коли при Харківському інституті комунального господарства був відкритий паркобудівельний факультет, на якому відбувалася підготовка архітекторів зеленого будівництва.

Сучасний період розвитку архітектурної освіти в Університеті розпочався у 2011 році на посаду ректора було призначено, доктора наук з державного управління, професора Володимира Миколайовича Бабаєва, керівника з багатим управлінським досвідом, який мав не тільки стратегічне бачення але і велике бажання активно розвивати навчальний заклад. Одним зі знакових досягнень колективу під його керівництвом є присвоєння академії статусу Університету та надання йому імені почесного академіка архітектури, великого українського зодчого Олексія Миколайовича Бекетова. Відповідно до Стратегії розвитку, затвердженого колективом університету, розпочався бурхливий динамічний розвиток усіх сфер діяльності навчального закладу.

На початку 2015 року приймається рішення про реорганізацію містобудівельного факультету та виділення в окремий підрозділ факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Факультет очолила Рищенко Тетяна Дмитрівна, к.т.н., проф. заслужений працівник освіти України.

До складу факультету увійшли кафедри: Основ архітектурного проектування, Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, Містобудування, Міського будівництва, Лісового та садово-паркового господарства, Дизайну та образотворчого мистецтва.

IMG 2992IMG 3003 copy

Вступ2019