Грамота. Жидкова14 листопада викладачі кафедри буди присутні на святкуванні 85-річчя архітектурної освіти в нашому університеті.

Подяка. IвасенкоВ ході засідання привітальне слово від виконкому Харківської Міської Ради висловив голова правління Харківської організації Національної спілки архітекторів України, головний архітектор м. Харкова Сергій Георгійович Чечельницький. Почесну грамоту за багаторічну сумлінну і плідну працю отримала доцент кафедри міського будівництва Жидкова Т.В.

Подяку від ректора університету отримала також ст. викладач кафедри міського будівництва В.В.Івасенко, яка за неповні два роки роботи в університеті вже показала високий професіоналізм і відданість обраній справі.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ