З нагоди Міжнародного дня бухгалтера колективом кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» організовано проведення Фінансового реаліті-квесту для студентів 1, 2, 3 і 4 курсів спеціальностей «Фінансово-економічна безпека підприємств» та «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» .

«Finance Mix» - це модель бізнес-простору, де кожен студент має можливість оцінити можливості і цікаві аспекти кредитно-фінансових операцій, процесу торгівлі цінними паперами на фондових біржах, роботи фіскальної служби, бухгалтерії і служби фінансово-економічної безпеки підприємств.

Всі наші учасники отримали унікальну можливість представити себе в ролі фінансового директора, скласти власний фінансовий план, а також проявити вміння аналізувати, приймати відповідальні рішення і прогнозувати їх наслідки.

Переможці отримали заохочувальні призи від партнера кафедри - газети «Все про бухгалтерський облік» і колективу кафедри!

Вітаємо Вас, наші шановні Студенти !!!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ