2Кафедра Транспортних систем і логістики взяла участь у робочих зустрічах проекту Erasmus+/KA 2 Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog)

Впродовж 22-24 жовтня у Національному университеті «Львівська політехніка» відбулись робочі зустрічі учасників проекту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)».

Відповідно до графіку анонсованої події:

1

22 жовтня відбулась Моніторингова місія національного Еразмус+ офісу України, в результаті якої була надана позитивна оцінка ефективності першого року реалізації проекту. Заходи з моніторингу дозволили виявити позитивні аспекти в реалізації проекту та напрямки розвитку, що потребують удосконалення та підсилення.

4

23 жовтня в рамках робочих зустрічей відбулось третє засідання Комітету з управління проектом. Були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані та визначені напрямки подальшої діяльності. Напружена робота та тривалі дискусії сприяли знаходженню найкращих рішень для майбутньої реалізації проекту.

3

24 жовтня відбулась зустріч із студентами «Львівської політехніки», які навчаються за розробленою в рамках проекту магістерською програмою «Розумний транспорт і логістика для міст». Ця зустріч дозволила магістрам познайомитись з командою проекту SmaLog, поспіклуватись з представниками європейських університетів-партнерів проекту, з українськими та іноземними роботодавцями.

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 358 гостей та користувачі відсутні