23 жовтня 2018 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася важлива подія в освітньо-педагогічному просторі – відкриття Х міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu», організатором яких виступила Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 550 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, США, Франції.

Від імені голови Верховної Ради України Андрія Парубія з вітальним словом до учасників і гостей виставки звернувся заступник голови Комітету з питань науки і освіти, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти Іван Кириленко. Привітав й виголосив найщиріші побажання організаторам і учасникам виставки президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень. Він відзначив, що виставка ”Інноватика в сучасній освіті” стала справжнім форумом, на якому відбувається представлення, апробація й обговорення освітніх, наукових, науково-технічних інновацій, що є особливо важливим в умовах реформування вищої освіти в Україні”.

Експозицію Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова на Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» представляли директор Навчально-наукового інституту підготовки кадрів вищої кваліфікації, д. т. н., проф. Харченко В. Ф., професор кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к. т. н. Пан М. П., співробітник університету Холодна Н. В.

Наш Університет взяв активну участь не тільки в роботі виставки, представивши експозицію, а й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки. У конкурсі на отримання почесного звання «Лідер інновацій в освіті» в номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» наш Університет представляв інноваційну розробку «Упровадження стандарту рейтингування науково-педагогічногих працівників та підрозділів як складової системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності закладів вищої освіти» та був удостоєний вищою нагородою Лідер інновацій в освіті.

У конкурсі з номінації „Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення” творчим колективом університету було презентовано інноваційну розробку „Процес – сервісний підхід до розробки та впровадження системи інтерактивного Е-Навчання на основі інтернет-технологій в закладах вищої освіти”. За цю інноваційну розробку наш Університет було нагороджено Золотою медаллю.

Вітаємо ректора ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, д-ра наук з держ. управл., професора Бабаєва В. М. та колектив Університету з черговими високими нагородами на престижній міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та VIII міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 224 гостей та користувачі відсутні