1

2

3

4

Аспірантура

5

У сонячний жовтневий день колективу кафедри гостинно відкрив свої двері Липецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат Харківської районної ради Харківської області.

Завдяки такій зустрічі викладачі кафедри змогли зустрітися з учнями 11-х класів чотирьох шкіл: Слобожанської загальноосвітньої школи, Веселівської загальноосвітньої школи, Циркунівської загальноосвітньої школи та Липецької загальноосвітньої школи імені П.В. Щепкіна.

У процесі спілкування учні отримали можливість ознайомитися з освітньої і науково-дослідницькою діяльністю викладачів кафедри та студентів спеціальності «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» і «Фінансово-економічна безпека підприємств».

 

З величезним інтересом всі присутні учні взяли участь у проведенні Фінансового квесту кафедри. І застосувавши свої знання, проявивши свою винахідливість, гумор, винахідливість, учасники Квесту зіграли в біржові торги, розраховували податки, оцінювали роботу банківських установ, осягали секрети роботи служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств, а також складали баланс підприємства.

Кожна команда прагнула заробити максимальну кількість балів, виконуючи всі завдання та долаючи справжні випробування.

Команда-переможець отримала гідний приз. Але, хочеться підкреслити, переможених не було, всі наші учасники стали переможцями!

Завідуюча кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» проф. Момот Т.В. висловлює слова подяки директору Липецького МНВК - Костёвічу Ярославу Пантелеймоновичу і психологу Липецького МНВК Васько Неллі Анатоліївні за організацію теплої зустрічі, добродушний прийом і спілкування! Також окремі слова подяки висловлюємо компанії-перевізнику «Dimetriusbus» (Instagram:@Dimetriusbus) і її керівнику Дмитру Смирнову за організацію комфортної поїздки.

5 44703427 n

З нетерпінням будемо чекати, шановні учні та колеги, подальших зустрічей і продовження нашої співпраці!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 546 гостей та користувачі відсутні