1

2

3

4

5

1Більше 1700 гостей, від малюків до дорослих, відвідали презентацію Beketov Open Space. Саме в такому форматі відтепер проходитиме кожний День відкритих дверей в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Безліч цікавих подій відбувалися одночасно на різних локаціях університету. На подвір’ї гостей зустрічав добрий слон, у сонячних променях сяяли величезні мильні бульбашки, і все це – під пильним оком дрона.

У дзеркальному холі проходило неймовірно захопливе наукове шоу для дітей і дорослих за участі університетських кафедр і запрошених організацій: «Освітній простір для дітей і батьків «Гравітація» та «Технічна студія «Винахідник». Усі бажаючі могли визначитися з майбутнім кар’єрним напрямом, пройшовши профорієнтаційне тестування, яке проводив Харківський центр зайнятості. Воркшоп з навичок першої допомоги, дегустація молекулярної кухні, фантастичні букети власноруч під керівництвом фахівців зі флористики, досліди з хімії… Діти й дорослі не залишали цих локацій до самого вечора.У червоному холі майбутні абітурієнти отримували інформацію про всі спеціальності університету: куди вступати, що здавати, як готуватись

Аудиторії і розширювачі на кожному поверсі перетворилися на майданчики для майстер-класів і науково-популярних лекцій. Центр розвитку для дітей немов магнітом притягував усю малечу на майстер-класи з лего-конструювання. Увесь університет у цей день виглядав наче одна велика творча й наукова лабораторія.

Але родзинкою нинішнього заходу стала унікальна можливість для гостей університету обрати собі екскурсію до душі: до уваги відвідувачів було представлено 9 екскурсійних програм на будь-який смак.

Загальна екскурсія по всіх важливих локаціях університету або відвідування одного обраного факультету, бесіда з ректором або корисна інформація про правила прийому до університету, візит до студентського парламенту або профорієнтаційне тестування? Цьогорічним абітурієнтам визначитися було нелегко, тому багато хто з них обирав відразу декілька програм.

Університет зробив також декілька інформаційних подарунків:

* для турботливих батьків – екскурсію університетом, а також відвідування гуртожитків;

* для дітей – Beketov Kids Club: аніматори і веселі розваги в Центрі розвитку дитини;

* для викладачів – безкоштовне підвищення кваліфікації з отриманням сертифікату.

Гості розходилися ввечері, сповнені приємних вражень і нових знань. Сподіваємося, що багато хто з них повернеться до нас вже в статусі вступника або просто завітає в гості. Адже новий формат зустрічей Beketov Open Space віднині не припинятиме свою діяльність: двері нашого університету відчинені для всіх бажаючих щотижня за умов попередньої онлайн-регістрації. Чекаємо на вас

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 177 гостей та користувачі відсутні