Фото 6Навчатися потрібно у кращих!!!

Під цим гаслом 19.10.2018 р. викладачами кафедри туризму і готельного господарства Поколодною Марією Миколаївною та Гордієнко Тетяною Віталіївною для студентів третього курсу спеціальності «Туризм» в рамках вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» була зорганізована виробнича екскурсія.

Екскурсія проходила на пивоварні найбільшої у світі пивоварної компанії AB InBev Efes, яка в Україні має три підприємства в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Мрія Anheuser-Busch InBev Efes об'єднувати людей, щоб робити світ кращим. Відвідавши це підприємство ми всі відчули це на власній персоні. Ось як все відбувалося…

Все почалося з приємного спілкування з представниками компанії з приводу організації екскурсії - Анастасією Андрущенко та її колегами, які люб’язно запропонували і передали в Харків для студенів Університету безкоштовний сертифікат, яким ми і скористалися. Тобто екскурсія для студентів була абсолютно безкоштовна!!!!

Фото 2Фото 12

Фото 3

Слід відзначити, що компанія Anheuser-Busch InBev Efes просуває культуру відповідального споживання алкоголю, тому до участі в екскурсіях допускаються лише особи, які досягли віку 18 років!!! Для допуску на підприємство потрібно було заповнювати відповідну форму та мати із собою документи, що підтверджують особу та вік.

Фото 1Фото 8

Фото 5Фото 7

Фото 9Фото 10

Фото 13Фото 14

На підприємстві нашу групу зустрічала одна з найдосвідченіших та найпозитивніших екскурсоводів нашого міста – Литвиненко Наталія Віталіївна, яка відразу захопила всіх своїм оптимістичним настроєм та харизмою!!! Всім видали спеціальний одяг (і це вже було незвично та весело) – халат, жилет, шапочка та захисні окуляри! Інструктаж з техніки безпеки та правил поводження під час екскурсії - і в путь!!

Фото 15

Традиційно екскурсія розпочалася з історичної довідки про виробництво та його сучасні можливості. Так, Харківська броварня заснована у 1989 році а її площа становить 13 гектар - приблизно як площа Свободи!!! Сьогодні на броварні працює понад 300 спеціалістів, а потужність броварні складає – 5,6 млн. л в рік.

Надалі ми ознайомилися з інгредієнтами з яких виготовляють пиво – вода (на підприємстві є власна свердловина), солод, хміль та дріжжі, які завдяки виробничим потужностям та кваліфікованим фахівцям перетворюються на високоякісні українські марки пива.

А виробництво дійсно вражає. Перебуваючи в цехах багато хто з екскурсантів відзначив, що ми, нібито на космічному кораблі!!! Проте масштаби дійсно космічні - лише один циліндрично-конічний танк (цистерна), в якому відбувається бродіння пива в діаметрі становить шість метрів, а в висоту сягає 27 метрів і дійсно схожий на сопло справжньої ракети!!!

Проте не будемо розповідати все - якщо бажаєте – замовляйте екскурсію та все побачите на власні очі. Тип паче, що оку тут дуже приємно – на підприємстві царить чистота та порядок, зелені лужайки – а під ними каналізаційні люки – і ніякого запаху, а все тому, що тут приділяють велику увагу скороченню негативного впливу на зовнішнє середовище, зменшенню відходів та очищенню води.

На закінчення нас чекала не менш цікава частина екскурсії – дегустація. А скуштувати можливо доволі велику кількість різновидів пива. На сьогодні портфель пивних брендів Anheuser-Busch InBev Efes складається з глобальних, міжнародних та локальних торгових марок. З них на Харківщині готують BUD, BUD Prohibition Brew, Stella Artois Світле, Stella Artois Безалкогольне, Staropramen Світле, Staropramen Темне, Chill, Beck’s, Чернігівське Світле, Чернігівське 0,0, Чернігівське Максимум, Чернігівське Міцне, Чернігівське Карамельний Лагер, Рогань Традиційне Світле, Рогань Безалкогольне, Рогань Монастирське, Рогань Веселий Монах Міцне, Янтар Світле, Янтар Чорний Принц, Янтар Адміральське, Жигулівське Оригінальне, Жигулівське Віденське.

Під керівництвом нашого екскурсовода ми змогли розібратися в тонкощах та особливостях численних різновидів пива, а дехто навіть розпробував і відкрив для себе нові смаки та трішки змінив власні уподобання - зі світлого на темне, та відношення до цього напою – ніхто, з тих, хто побачив все це на власні очі, вже ніколи не скаже, що пиво готують шляхом додавання порошку в діжку!!!

Під час дегустації Наталія Віталіївна постійно наголошувала на відповідальному споживанні, куштуванні та визначенні власних смакових пріоритетів – як головної мети дегустаційного процесу.

Після екскурсії та дегустації ми розходилися задоволеним та веселими.

Всі студенти спеціальності «Туризм» та колектив викладачів кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – Поколодна М.М., Гордієнко Т.В., Погасій С.О., Гардаушенко Н.А. висловлюють щиру вдячність компанії, співробітникам підприємства Anheuser-Busch InBev Efes, і особливо нашому екскурсоводу Литвиненко Наталії Віталіївні за проведену екскурсію.

Бажаємо Вашому підприємству подальшого невпинного зростання та здійснення всіх поставлених цілей!!!