18 жовтня 2018 року завідувачем кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудит» проф. Момот Тетяною Валеріївною при організаційній підтримці асистента Конопліної Олени Олександрівни, асистента, аспіранта Вершиніної Дарини Миколаївни та доцента Світличної Вікторії Юріївни організовано проведення екскурсії студентів спеціальностей «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» і «Фінансово-економічна безпека підприємств» в Фельдман Екопарк.

З величезним задоволенням студенти та викладачі відвідали всі визначні пам'ятки екопарка. В теплій і щирій атмосфері поспілкувалися, проаналізувавши всі питання студентського життя і дозвілля.

Подолавши всі транспортні проблеми, провівши прекрасно час на свіжому повітрі студенти і викладачі кафедри наповнилися позитивними емоціями, оптимізмом і радістю!

!

Друзі, дякуємо Вам за тепле спілкування

Баннер Довідника 2018

Олімпіади ХНУМГ 2019