ГУ ДСНС України в Харківській області
Головне управління ДСНС України в Харківській області.

АТН: Агенство телебачення новини
Агенство телебачення «Новини» завжди найбільш повно висвітлює проблеми і досягнення Харківського регіону, роботу суспільних комітетів і організацій, органів державної влади і місцевого самоврядування, проблеми і актуальні питання політичного, економічного і соціального життя українського суспільства.

bigmir)net НОВОСТИ
Новиини з сайту bigmir.net за категоріями: Україна, Світ, Світ про Нас, Столиця, Бізнес, Здоров'я, Шоу-Biz, Спорт, Наука/Технології.

Медиа группа "Обьектив"
Новини Харкова і Харківської області.

 

Neuvoo.com.ua
Онлайн-ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Український сервер роботи myJob.com.ua
Вакансії і резюме. Пошук роботи і співробітників. Розсилка. Робота в Україні й за кордоном.

«Харківський кур'єр»
Лідер рекламних газет Східної України. Вакансії від кадрових агенств і приватних осіб, пошук роботи і ін.

Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети «Прем'єр»
Оголошення всієї східної України - Харків, Донецьк, Запоріжжя, Полтава. Робота, нерухомість, авто і мото, побутові предмети, предмети для роботи, дозвілля і відпочинок, особисте життя, послуги. Щоденне оновлення інформації.

«Робота в Харкові»
Безкоштовна Інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу. Розміщення резюме і вакансій, а також доступ і пошук у базі даних сайту. Сторінки провідних кадрових агентств Харкова.

Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua
Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua. Пропозиції роботи від кадрових агентств і приватних осіб. Робота в Україні і за кордоном. Інформація про кадрові агенства України. Приклади складання резюме. Статистика з пошуку роботи на Україні - найбільш престижними вакансіями, заробітними платами.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників за регіонами України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме в Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій в Україні.

robotainua.com
Щоденно до 1000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Works.com.ua
Вакансії в Україні.

superjob.ua
Вакансії за країнами СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії за регіонами України.

Ua.trud.comUa.trud.com
На порталі зібране близько 1500000 пропозицій зі всіх сайтів з вакансіями. Щодня база оновлюється й користувачам доступні тільки актуальні й свіжі пропозиції. 

Цифровий репозиторій 
Цифровий репозиторій Харківського національного університету міського господарства. Електронні ресурси. Конспекти лекцій. Методичні вказівки. Навчальні посібники. Автореферати. Десертації. Статті. Науково-технічний збірник "Комунальне господарство міст", науково-технічний журнал "Світлотехніка та електроенергетика".

Електронний каталог 
Коха. Електронний каталог.

Центр Мегаполіс 
Освітній і науково-виробничий Центр Мегаполіс був створений за підтримки виконавчого комітету Харківської міської ради з метою налагодження трансферу сучасних технологій і підвищення якості освіти.

Профком студентів 
Сайт профкому студентів Харківського національного університету міського господарства. Профком студентів - організація покликана захищати та відстоювати інтереси студентів нашого університету. Більш того, в наш студентський профком будь-який студент Університету може звернутися зі своєю проблемою, тут його вислухають і постараються допомогти.

Корпоративна інформаційна система управління ХНУМГ 
Web-доступ до корпоративної інформаційної системи Харківського національного університету міського господарства. Розклад занять. Робочі плани. Баланс оплати за навчання та гуртожиток.

Харківський національний університет міського господарства 
Харківський національний університет міського господарства у Вікіпедії.

Дистанційне навчання ХНУМГ 
Портал центру дистанційного навчання Харківського національного університету міського господарства.

ХНУМГ у vk.com 
У "ВКонтакте" (це мережевий проект, що допомагає людям підтримувати зв'язки з іншими людьми) створена група ХНУМГ, в якій можна дізнатися останні новини студентського життя нашого ВУЗу і не тільки.

Студентська рада ХНУМГ 
Ви не знаєте, куди Вам направити творчу енергію? Вам не все подобається в системі викладання, управління вузом, роботі зі студентами? Ви не знаєте, де набути досвід ведення переговорів, складання документів, проведення заходів? Вам хочеться змінити світ (або хоча б малу його частину безпосередньо навколо себе) так, як вважаєш за потрібне, справедливим, корисним? Вирішення всіх цих питань - участь у студентському самоврядуванні!