1

2

3

4

5

ГУ ДСНС України в Харківській області
Головне управління ДСНС України в Харківській області.

АТН: Агенство телебачення новини
Агенство телебачення «Новини» завжди найбільш повно висвітлює проблеми і досягнення Харківського регіону, роботу суспільних комітетів і організацій, органів державної влади і місцевого самоврядування, проблеми і актуальні питання політичного, економічного і соціального життя українського суспільства.

bigmir)net НОВОСТИ
Новиини з сайту bigmir.net за категоріями: Україна, Світ, Світ про Нас, Столиця, Бізнес, Здоров'я, Шоу-Biz, Спорт, Наука/Технології.

Медиа группа "Обьектив"
Новини Харкова і Харківської області.

 

Neuvoo.com.ua
Онлайн-ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Український сервер роботи myJob.com.ua
Вакансії і резюме. Пошук роботи і співробітників. Розсилка. Робота в Україні й за кордоном.

«Харківський кур'єр»
Лідер рекламних газет Східної України. Вакансії від кадрових агенств і приватних осіб, пошук роботи і ін.

Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети «Прем'єр»
Оголошення всієї східної України - Харків, Донецьк, Запоріжжя, Полтава. Робота, нерухомість, авто і мото, побутові предмети, предмети для роботи, дозвілля і відпочинок, особисте життя, послуги. Щоденне оновлення інформації.

«Робота в Харкові»
Безкоштовна Інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу. Розміщення резюме і вакансій, а також доступ і пошук у базі даних сайту. Сторінки провідних кадрових агентств Харкова.

Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua
Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua. Пропозиції роботи від кадрових агентств і приватних осіб. Робота в Україні і за кордоном. Інформація про кадрові агенства України. Приклади складання резюме. Статистика з пошуку роботи на Україні - найбільш престижними вакансіями, заробітними платами.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників за регіонами України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме в Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій в Україні.

robotainua.com
Щоденно до 1000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Works.com.ua
Вакансії в Україні.

superjob.ua
Вакансії за країнами СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії за регіонами України.

Ua.trud.comUa.trud.com
На порталі зібране близько 1500000 пропозицій зі всіх сайтів з вакансіями. Щодня база оновлюється й користувачам доступні тільки актуальні й свіжі пропозиції. 

Цифровий репозиторій 
Цифровий репозиторій Харківського національного університету міського господарства. Електронні ресурси. Конспекти лекцій. Методичні вказівки. Навчальні посібники. Автореферати. Десертації. Статті. Науково-технічний збірник "Комунальне господарство міст", науково-технічний журнал "Світлотехніка та електроенергетика".

Електронний каталог 
Коха. Електронний каталог.

Центр Мегаполіс 
Освітній і науково-виробничий Центр Мегаполіс був створений за підтримки виконавчого комітету Харківської міської ради з метою налагодження трансферу сучасних технологій і підвищення якості освіти.

Профком студентів 
Сайт профкому студентів Харківського національного університету міського господарства. Профком студентів - організація покликана захищати та відстоювати інтереси студентів нашого університету. Більш того, в наш студентський профком будь-який студент Університету може звернутися зі своєю проблемою, тут його вислухають і постараються допомогти.

Корпоративна інформаційна система управління ХНУМГ 
Web-доступ до корпоративної інформаційної системи Харківського національного університету міського господарства. Розклад занять. Робочі плани. Баланс оплати за навчання та гуртожиток.

Харківський національний університет міського господарства 
Харківський національний університет міського господарства у Вікіпедії.

Дистанційне навчання ХНУМГ 
Портал центру дистанційного навчання Харківського національного університету міського господарства.

ХНУМГ у vk.com 
У "ВКонтакте" (це мережевий проект, що допомагає людям підтримувати зв'язки з іншими людьми) створена група ХНУМГ, в якій можна дізнатися останні новини студентського життя нашого ВУЗу і не тільки.

Студентська рада ХНУМГ 
Ви не знаєте, куди Вам направити творчу енергію? Вам не все подобається в системі викладання, управління вузом, роботі зі студентами? Ви не знаєте, де набути досвід ведення переговорів, складання документів, проведення заходів? Вам хочеться змінити світ (або хоча б малу його частину безпосередньо навколо себе) так, як вважаєш за потрібне, справедливим, корисним? Вирішення всіх цих питань - участь у студентському самоврядуванні!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні