1

2

3

4

5

12 жовтня 2018 року о 12.00 годині за участі Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфґанґа Мьоссінґера відбудеться урочиста презентація результатів проекту-переможця конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання»

15.11.17 відбувся фінальний етап конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання». Конкурс проходив у рамках «Тижнів Німеччини у Харкові» та мав на меті покращити громадські простори Харкова шляхом реалізації молодіжних проектів у сфері креативної та культурної індустрії.

Організаторами конкурсу виступили: Генеральне консульство Німеччини у Донецьку / офіс у Дніпрі, Почесний консул Німеччини у Харкові та Східноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження». Конкурс також проходив за фінансової підтримки «Книжкового клубу «Клуб Сімейного Дозвілля».

Суть конкурсу полягала у відборі найкращих студентських проектів у сфері креативної економіки. На реалізацію проекту-переможця виділяли кошти у розмірі 3 000 євро.

Перше місце у конкурсі посіли студенти Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова з проектом «Зелений етюд». У рамках проекту було заплановано створення декількох зелених скульптур – таких, що були б вкриті живими рослинами. Форми скульптур – тварини або птахи, з розміщенням їх у публічних місцях міста Харкові.

Переможці хотіли запропонувати новий напрямок садово-паркової скульптури, як мистецтво і унікальну сучасну тенденцію в ландшафтному дизайні.

Однією з ідей конкурсу було створення проектів, які можна було б реалізувати не тільки у Харкові, а й у інших містах як України, так і світу. Тож «Зелений етюд», що може без зайвих труднощів бути реалізований у будь-якому іншому місті через невелику кількість витрат, повністю відповідає цій вимозі.

Будемо сподіватися, що скульптури, створені у рамках проекту «Зелений етюд», якщо і не започаткують нову моду в українському парковому мистецтві, то хоча б стануть новими яскравими туристичними об’єктами міста Харкова.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 617 гостей та користувачі відсутні