З ініціативи старшого викладача кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Родченко Світлани Сергіївни та організаційної підтримки керівництва Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» відбувся черговий Фінансовий квест для учнів 10-х класів.

Перед початком квесту школярам була організована екскурсія по корпусах Університету, було відвідано Музейний, бібліотечний та спортивний комплекс.

Фінансовий квест надав всім учасникам унікальну можливість ознайомитися з найцікавішими моментами діяльності: Торгової біржі, Податкової служби, Банківських установ, Бухгалтерії і служби забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємств.

На кожному етапі Фінансового квесту перед учнями стояли завдання і справжні «випробування», при вирішенні яких школярі проявили непідробний інтерес, а також спритність, винахідливість і гумор!

Всі учасники квесту отримали призи.

Переможених не було, всі наші гості стали переможцями!

Дякуємо Вам, Друзі, за теплу зустріч з Вами та спілкування.

4 43207530 n

 

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» в особі завідуючої кафедрою - проф. Момот Тетяни Валеріївни, висловлює слова подяки директору Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа №11» Проценко Світлані Павлівні і класному керівнику Павленко Інні Віталіївні за можливість організації зустрічі з учнями школи.

З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. А також сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 240 гостей та користувачі відсутні