1

2

3

4

Аспірантура

5

6Профорієнтаційний захід під такою назвою відбувся у місті Мерефа за участі Харківського обласного центру зайнятості, а також за підтримки Мереф’янської міської ради, особисто міського голови Сітова В. І., директора Харківського обласного центру зайнятості Міненка В. Л.

Відвідувачами заходу було населення територіальної громади міста Мерефа, безробітні, які мали можливість обрати запропоновані роботодавцями вакансії та проконсультуватися з представниками навчальних закладів щодо вступу на різні спеціальності з метою отримання нової професії або зміни вже існуючої.

43

Також учасниками заходу були абітурієнти з семи шкіл міста Мерефа, які пройшли тестування з вибору майбутньої професії. Зацікавленість учасників викликали нові спеціальності нашого навчального закладу. Співробітник Центру доуніверситетської освіти та кар’єри, асистент кафедри ЕПБА та РР Кухтін К. В. ознайомила школярів випускних класів з програмою Дня відкритих дверей, який відбудеться 13 жовтня 2018 року. Школярів було запрошено пройти онлайн-реєстрацію та відвідати цікаві квести та майстер-класи майбутнього заходу.

12

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Ректорат
Дата 25.01.21 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 159 гостей та 0 користувачів