1

2

3

4

Аспірантура

5

ЦДОК 1Шановні харків’яни і гості нашого міста! Школярі і батьки, вчителі і підприємці – усі, кого цікавить університетська освіта та інтелектуальне життя Харкова!

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова оголошує безпрецедентну акцію: ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати університетський простір у зручний для вас час і у вподобаний вами спосіб.

Загальновідомо, що університет – це не просто виш. З моменту свого виникнення університети стали осередком діяльності інтелектуальної еліти епохи і центром культурного життя міст. Двері класичного університету завжди були відчинені для відвідувачів звідусіль. До університету йшли пішки з усіх куточків країни і навіть з інших країн, щоб відвідати лекцію видатного професора, поспілкуватися з відомим вченим або просто відчути цей дух – дух студентського братства. Кожен бажаючий міг завітати до університету, незважаючи на те, навчається він тут чи ні, скільки йому років, звідки він приїхав. І сьогодні ми повертаємося до цієї традиції на новому рівні – адже сучасний світ науки прагне до розширення обріїв – і відкриваємо новий простір для корисних знайомств і вільного спілкування: #BeketovOpenSpace.

 

Що це таке і як це працюватиме?

19 жовтня 2019 року з 10:00 Ви маєте можливість відвідати наш Університет за індивідуальною програмою, яка максимально відповідатиме Вашим бажанням.

Що ми пропонуємо?

 ПРОГРАМА #1. "БУДЕМО ЗНАЙОМІ!"


ПРОГРАМА #2. "ЗУСТРІЧІ НА ФАКУЛЬТЕТАХ" 


 ПРОГРАМА #3. "MeetUP з ректором"


ПРОГРАМА #4. #ВCТУП2020


ПРОГРАМА #5. "ВІЗИТ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ"


ПРОГРАМА #6. "ProfiTEST"


ПРОГРАМА #7. "УНІВЕРСИТЕТ, ДРУЖНІЙ ДО РОДИНИ"


ПРОГРАМА #8. "BEKETOV KIDS CLUB"


ПРОГРАМА #9. "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ"


 ПРОГРАМА NEW #10. "Teambuilding з роботодавцями"


Подобається? Приєднуйтесь! 

Як це зробити?

КРОК 1. Оберіть зручний для вас час.
КРОК 2. Оберіть індивідуальну програму.
КРОК 3. Заповніть реєстраційну форму або телефонуйте за номером (057) 707-32-63

Все, зроблено!

Шановні друзі! Так, ми впевнені, що станемо друзями завдяки нашим зустрічам, об’єднаємося у коло однодумців під дахом нашого Університету. Адже слово «університет» походить від латинського universum – «сукупність, єдність, світ як ціле». Згідно з цією первісною місією ми ставимо собі за мету об’єднувати людей, які прагнуть до знань, до науки, до цікавого і плідного спілкування. Наше бажання – щоб відвідавши ХНУМГ імені О. М. Бекетова, ви отримали максимум корисної інформації та задоволення і стали частиною нашого нового, відкритого, університетського простору.

До зустрічі в #BeketovOpenSpace!

Ми чекаємо на Вас за адресою:
м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17
(057) 707-32-63

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 236 гостей та користувачі відсутні