1

2

3

4

Аспірантура

5

26 вересня 2018 року відбулося святкування Дня іноземних мов в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Відкрили захід та з привітальним словом виступили ректор Університету – Володимир Миколайович Бабаєв, директор Інституту Конфуція з китайської сторони – Дін Шивен, директорка Центру міжнародної діяльності та освіти – Бібік Наталя Валеріївна та завідуюча кафедри Іноземних мов – Ільєнко Олена Львівна.

Після привітального слова директор Інституту Конфуція запросив усіх бажаючих долучитися до традиційних китайських ремесел: каліграфія та чайна церемонія.

В Червоному холі Університету панував по-справжньому святковий настрій, а студенти залюбки долучалися до інтерактивів, китайських ремесл та знайомилися з можливостями вивчати іноземні мови на базі Університету.

На святкуванні були присутні директори та представники культурно-освітніх центрів Університету, викладачі кафедри Іноземних мов, які детально знайомили студентів з можливостями вивчати мови, можливостями, які відкриваються перед студентами стосовно міжнародних програм обміну та стажувань.

Дякуємо усім, хто долучився до святкування!

Нагадуємо:

До кінця вересня відкрита реєстрація на безкоштовний курс «Чеська мова». Відкрита реєстрація на курс «Польська мова» (початковий рівень)

 

За додатковою інформацією щодо курсів іноземних мов звертайтеся:

Центр міжнародної діяльності та освіти (каб. 228а, ак. корпус) – чеська та польська мови.

Кафедра Іноземних мов (каб. 313 цк)

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні