В рамках розвитку міжнародного співробітництва кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» завідуючої кафедрою проф. Момот Тетяною Валеріївною організована зустріч з експертом міжнародного рівня Даніелла Туміетто (Італія).

Широко відомий в професійних колах Даніелла Туміетто є дипломованим бухгалтером і корпоративним консультантом по цифровому управлінню процесами і документами для компаній і державних адміністрацій Італії і ряду країн Європи.

У теплій та дружній атмосфері спілкування зі студентами 1, 2 і 3-го курсів Даніелла Туміетто розповів про свою роботу експертом з органами законодавчого та технічного стандарту в національних організаціях (UNI / UNINFO), європейських організаціях (CE, CEN, CEF) і глобальному рівні.

Студенти з цікавістю почули і про викладацьку діяльності Даніелла Туміетто, його роботі ад'юнкт-професором в Римському Університеті Лінка (Link University) і одночасній роботі на юридичному факультеті цього Університету.

Даніелла Туміетто дав детальні відповіді на всі задані студентами та викладачами кафедри питання.

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту», а також студенти спеціальностей «Фінансово-економічна безпека», «Облік і оподаткування в міжнародному бізнесі» висловлюють слова щирої вдячності за таке тепле спілкування та надану можливість зустрічі з експертом міжнародного рівня.

Сподіваємося на продовження взаємовигідного співробітництва та подальші цікаві зустрічі.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 862 гостей та користувачі відсутні