ХНУМГ ім. О.М. Бекетова 528 вересня 2018 року о 16:00 у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (вул. Маршала Бажанова, 17, Центр трансферу технологій «Мегаполіс») відбудеться підписання «Угоди про співробітництво з реалізації проекту щодо забезпечення первинної підготовки фахівців для нафтогазової галузі» між Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова та Київською міською організацією роботодавців нафтогазової галузі, до якої входять підприємства Групи Нафтогаз, за участі Технологічного інституту Південної Альберти (Канада).

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова спільно з Групою Нафтогаз виступає партнером у реалізації проекту з розвитку та впровадження сучасних спеціалізацій нафтогазової галузі на базі Університету. В рамках реалізації проекту протягом 2017 року було обговорено напрямки розвитку, розроблено всі необхідні документи для співробітництва спільно з представниками організацій-учасниць прийняті рішення по модернізації навчальної програми за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології». Нові навчальні програми будуть реалізовані викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та провідними фахівцями Групи Нафтогаз на базі досвіду реалізації подібних програм Технологічного інституту Південної Альберти та матимуть практико-орієнтований підхід, враховуючи потреби роботодавця.

Підписання даної Угоди є одним із головних напрямків Стратегічного плану розвитку Університету з розширення глобальної політики та використання потенціалу розвитку, інтернаціоналізації всіх сфер діяльності Університету, в тому числі шляхом розробки освітніх програм за міжнародними стандартами, заохочення іноземних фахівців до співпраці у викладацькій та науковій сферах, а також обміну досвідом із міжнародними партнерами.

Прес-реліз

ВСТУП2019

VstupINFO

Вступ2019