1Продовжується плідна, професійна та якісна робота представників університетів проекту над створенням передової міждисциплінарної магістерської програми «Розумний транспорт і логістика для міст» з урахуванням стандартів ЄС, Болонського процесу та досвіду європейських вчених та викладачів.

213-14 вересня 2018 року в Батумській державній морській академії, м. Батумі, Грузія, відбувся 1-й щорічний тренінговий семінар із питань SmaLog. Представниками кафедри були доцент Рославцев Дмитро Миколайович, доцент Куш Євген Іванович, доцент кафедри Ольхова Марія Володимирівна, доцент кафедри Бурко Дмитро Леонідович, доцент кафедри Ткаченко Ірина Олександрівна.

Учасники слухали навчальні дисципліни провідних професорів з країн ЄС за програмою SmaLog:

• Prof. Antonio COMI, University of Rome Tor Vergata,
  • Prof. Agostino NUZZOLO, University of Rome Tor Vergata,
  • Prof. Umberto CRISALLI, University of Rome Tor Vergata,
  • Prof. Norbert GRUENWALD, Hochschule Wismar,
  • Prof. Manfred AHN, Hochschule Wismar,
  • Prof. Aleksander SLADKOWSKI, Silesian University of Technology.

Отримана інформація буде використана викладачами під час розробки робочих програм навчальних дисциплін, конспектів лекцій, практичних занять з впровадженням інноваційних методів навчання.

Детальна інформація проекту завжди у відкритому доступі для всіх зацікавлених.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ