120-21 вересня 2018 року викладачі кафедри ВВ і ОВ доц. К.Б. Сорокіна, доц. М.В. Дегтяр, доц. І.М. Чуб та ст. викл. В.М. Бєляєва разом з групою співробітників КП «Харківводоканал» відвідали об’єкти ПрАТ «АК «Київводоканал» та ТОВ «Білоцерківвода» для вивчення наявного досвіду реалізації інноваційних проектів.

Кафедра водопостачання, водовідведення і очищення вод спільно з КП «Харківводоканал» має позитивний досвід реалізації спеціалізованої освітньої програми підготовки фахівців підприємства, яку було започатковано у 2016 році з метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки працівників в питаннях запровадження інноваційних технологій водопостачання, водовідведення і очистки вод. Спільно погоджена освітньо-професійна програма передбачає вивчення практичного досвіду застосування сучасних технологій водопостачання та водовідведення водопровідно-каналізаційних підприємств України.

В ході оглядово-технічної екскурсії пройшло ознайомлення з особливостями обладнання, технологічного процесу та експлуатації Бортницької станції аерації (м. Київ), Дніпровської водопровідної станції (м. Київ), водопровідної очисної станції м. Біла Церква. Керівництво та співробітники ТОВ «Білоцерківвода» – першого водоканалу в Україні, успішно переданого в концесію, – поділилися досвідом введення нових технологій та оновлення споруд, використання у роботі системи менеджменту якості з урахуванням вимог міжнародних стандартів серії ISO, організації лабораторного контролю якості води.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці