Студентський клуб Університету 18 вересня презентував інтерактивну концертно-розважальну програму за участю своїх провідних колективів: народна вокальна студія «Bellissimo», бального танцю «Sky Dance», естрадно - народного танцю «Estradance», фольклористичний колектив «Дана» , вокальна студія «Atrium» та інтернаціональний вокальній колектив «Bellijan»

Усі присутні мали можливість ознайомитися з досягненнями клубу на виставці, найкмітливіші отримали тематичні сувеніри у вікторині «Наші зірки», ініціативні першокурсники мали можливість записатися до колективів та гуртків безпосередньо у керівників та задати їм запитання.

Напередодні нового навчального року Студентський клуб Університету відкриває свої двері для нових учасників художної творчості. Участь у творчих колективах дозволяє студентам відчути впевненість у собі та своїх силах, набути досвід у вмінні спілкування, що допомагає успішному навчанню. Студентські роки самі світлі, радісні, тому студент намагається встигнути усюди : закохатися і вчитись, здавати іспити і писати сценарії для факультетської команді КВК , зависати на дискотеках та набрати за ніч текст курсової. Студентська доба ще ніким не порахована та мета здійснюється!

баннер ТСЛ

Вступ2019