Студентський клуб Університету 18 вересня презентував інтерактивну концертно-розважальну програму за участю своїх провідних колективів: народна вокальна студія «Bellissimo», бального танцю «Sky Dance», естрадно - народного танцю «Estradance», фольклористичний колектив «Дана» , вокальна студія «Atrium» та інтернаціональний вокальній колектив «Bellijan»

Усі присутні мали можливість ознайомитися з досягненнями клубу на виставці, найкмітливіші отримали тематичні сувеніри у вікторині «Наші зірки», ініціативні першокурсники мали можливість записатися до колективів та гуртків безпосередньо у керівників та задати їм запитання.

Напередодні нового навчального року Студентський клуб Університету відкриває свої двері для нових учасників художної творчості. Участь у творчих колективах дозволяє студентам відчути впевненість у собі та своїх силах, набути досвід у вмінні спілкування, що допомагає успішному навчанню. Студентські роки самі світлі, радісні, тому студент намагається встигнути усюди : закохатися і вчитись, здавати іспити і писати сценарії для факультетської команді КВК , зависати на дискотеках та набрати за ніч текст курсової. Студентська доба ще ніким не порахована та мета здійснюється!

ВСТУП2019

VstupINFO

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Баннер вступосвіта

Баннер Довідника 2018

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 273 гостей та користувачі відсутні