20 вересня 2018 року в місті Харкові в ФСК «Локомотив» ім. Г. Н. Кірпи за ініціативи Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» разом з Харківським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулися святкові заходи присвячені Міжнародному дню студентського спорту.

Захід відбувся за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. На території ФСК «Локомотив» ім. Г.Н. Кірпи були відкриті локації, які ознайомили присутніх з різними видами спорту.

Під час святкових заходів відбулося урочисте відкриття XIV літньої Універсіади України. Учасників заходу привітали Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична, Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України В. Г. Стеценко, керівник Відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Харківській області, ректор Харківської державної академії фізичної культури О. Ю. Ажиппо.

Організатори Всеукраїнського флешмобу з підтягування на перекладині залучили максимальну кількість студентів закладів вищої освіти Харківської області під гаслом «Спортивна статура – це модно».

Учасниками флешмобу стали і студенти нашого Університету, а саме:

Прохорв Богдан гр. ЕСЕ-2016-1;

Васильєв Ярослав гр. ЕСЕ-2016-1;

Рак Євген гр. ЦІВВ- 2016-1у;

Дворник Антон гр. ЦІВВ -2018-1у;

Михайловський Олександр гр. ПЦБ-2017-1;

Голщапов Леон гр. ПЦБ-2017-1;

Алатаєв Джамал гр. ПЦБ-2017-1;

Макаров Денис гр. ПЦБ-2017-2;

Райцев Віталій гр. ПЦБ-2017-1;

Данилов Сергій гр. ЦІТГВ- 2016-1у.

Цьогорічний масштабний захід з відкриття Універсіади підтвердив серйозне ставлення до спорту на Харківщині, а зацікавленість студентів Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова демонструє, що спортивне життя є невід’ємною частиною студентською діяльності!

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб студентів.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ