Screenshot 2018 09 11 Beketov12 лютого 2018 року в Науковій бібліотеці університету к. б. н. Тихонкова Ірина, експерт з навчання аналітичних ресурсів Clarivate Analytics (м. Київ), провела 2 семінара: «Відповіді на основні питання по Web of Science, JCR, EndNote, ResearcherID» (4 години) та «Складові ефективної наукової діяльності: тематика, ресурси, гранти, партнери, публікації» (2 години).

Під час семінарів розглядалися можливості платформи Web of Science для підбору та аналізу наукової літератури, оцінки тематики і партнерів та пошуку грантів. Учасники семінарів зареєструвалися на платформі Web of Science, активували ResearcherID та EndNote, навчилися здійснювати пошук за автором, наповнювати ResearcherID, створювати картотеки статей в EndNote, здійснювати пошук літератури, уточнювати результати пошуку, створювати звіт по цитуванню та зберігати перелік.

За активну участь у семінарах-практикумах науковці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримали сертифікати від компанії Clarivate Analytics, які можна переглянути та завантажити за посиланням. 30 іменних сертифікатів отримали також співробітники наукової бібліотеки університету, які приймали активну участь у вебінарах.

З метою активізації роботи у Web of Science та Scopus, що значно сприятиме підвищенню рейтингу університету серед наукової спільноти, наукова бібліотека запрошує всіх викладачів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, які ще не пройшли реєстрацію, зареєструватись в базах даних Web of science та Scopus. Викладачам, які вже зареєстровані, потрібно додати свої публікації до профілю ReseacherID: провести пошук своїх статей та зберегти їх у профілі ReseacherID. Чекаємо Вас у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки з понеділка до п’ятниці з 8.30 до 16.00.

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Баннер Довідника 2018

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 667 гостей та користувачі відсутні