1

2

3

4

Аспірантура

5

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова15 серпня 2018 року Університет відвідала делегація Світового банку (The World Bank) та представників КП «Харківводоканал».

До складу делегації увійшли: пані Сана Х. Агха Аль Німера – керівник проекту, старший спеціаліст з питань водопостачання та водовідведення (випускниця ХНУМГ ім. О. М. Бекетова); пані Барбара Циолковська – старший спеціаліст із закупівель Світового банку; пан Івайло Колев – старший спеціаліст з водопостачання та водовідведення Світового банку.

Основна мета візиту – ознайомлення з ключовими стратегічними напрямками діяльності Університету та налагодження співпраці у підготовці фахівців з водопостачання та водовідведення.

Після зустрічі із ректором Володимиром Бабаєвим делегація ознайомилась з матеріально-технічною базою Університету, в тому числі з сучасним навчально-лабораторним фондом, відвідала екскурсію Музейним комплексом.

 ХНУМГ ім. О.М. Бекетова ХНУМГ ім. О.М. Бекетова ХНУМГ ХНУМГ

Пані Сана Х. Агха Аль Німера, яка є випускницею ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 1982 року, зазначила високий рівень підготовки випускників, затребуваних на світовому ринку праці, та на згадку залишила пам’ятний запис у книзі побажань Університету.

IMG 8796

Нагадуємо, що в Харкові реалізується проект з реконструкції каналізаційних очисних споруд та лінії обробки мулу. Світовий банк фінансуватиме реконструкцію Міських очисних споруд №1 і 2. Контракт з даного проекту підписаний з компанією «TAHAL-KHILARI» (Ізраїль – Індія), терміни реалізації реконструкції – 36 місяців.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 238 гостей та користувачі відсутні