ХНУМГ ім. О.М. Бекетова copyМинулого року НЕК «Укренерго» запустила проект Ukrenergo Laboratories – інкубатор ідей науковців і молоді для розробки проектів, що відповідають потребам стратегічного розвитку енергетики. Концепція проекту ґрунтується на досвіді взаємодії з університетами та spin-offами німецьких енергетичних компаній та операторів магістральних електромереж. В рамках реалізації проекту за компонентом Universities for Energy в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова кафедрою Систем електропостачання та електроспоживання міст за ініціативи й підтримки НЕК «Укренерго» вперше в Україні розпочато підготовку магістрів за освітньою програмою: «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток».

 

Мета програми — формування нових знань для реальних потреб НЕК «Укренерго» та галузі електроенергетики вже сьогодні і на майбутнє.

Відмінна особливість програми полягає у новому підході до підготовки магістрів, який передбачає надання студентам відповідних знань кваліфікованими викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, співробітниками НЕК «Укренерго» і представниками світових компаній на базі лабораторій Університету, лабораторій та навчальних класів провідних виробників електротехнічного обладнання, а також в процесі стажування в НЕК «Укренерго».

Лабораторія Цифрового релейного захисту і автоматики ХНУМГ Сонячна електростанція ХНУМГ Лабораторія Станцій та підстанцій ХНУМГ

Перелік дисциплін цієї програми дозволяє студентам на вибір опанувати знання й навички з технології SmartGrid в електроенергетиці, цифрового обладнання трансформаторних підстанцій, систем комерційного обліку електроенергії, управління інвестиційними програмами та проектами, технічної англійської мови та ін.

Підготовка магістрів здійснюється за навчальним планом, який складається з циклу професійної підготовки та вибіркової частини, що включає:

  • Блок «Експлуатація та розвиток магістральних мереж»;
  • Блок «Стратегічне управління магістральними мережами».

Методичне забезпечення дисциплін побудовано за динамічним принципом, що передбачає постійне оновлення лекційних та практичних матеріалів в залежності від тенденцій розвитку галузі.

Науково-дослідні роботи та міжнародні Проекти нашого Університету дозволяють студентам набути практичного досвіду в науковій сфері.

Участь у наукових конкурсах та грантових програмах дає можливість студентам проявити та закріпити свої знання.

За результатами навчання випускники отримують знання з улаштування магістральних мереж, встановлення технічних вимог у сфері їх розвитку, обслуговування та експлуатації, а також розуміння улаштування електроенергетичної галузі в умовах євроінтеграції, особливостей функціонування енергоринку, використання сучасного електроенергетичного устаткування та інтелектуального управління, прийняття проектних рішень для підвищення ефективності й економічності функціонування магістральних мереж за умов інтеграції ОЕС України в загальноєвропейську енергетичну систему.

Магістерська програма «Магістральні електричні мережі: управління, експлуатація та розвиток» орієнтована на підготовку сучасного фахівця в електроенергетичній сфері Європейського рівня.

 

УМОВИ ВСТУПУ:

  • екзамен з фаху та екзамен з іноземної мови;
  • підготовка здійснюється на денній формі навчання на контрактній основі;
  • вартість навчання — 14300 грн. за перший рік навчання;
  • термін навчання — півтора роки.

КОНТАКТИ

Карюк Андрій Олександрович (096) 92-37-819
Коляда Оксана Юріївна (066) 552-32-77

Кафедра Систем електропостачання та електроспоживання міст:
ауд. 434, 436 (корпус ЕТК, 4 поверх),
телефон: (057) 707-32-42,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
сайт: http://eog.kname.edu.ua.

Факультет Електропостачання і освітлення міст:
кімн. 438 (корпус ЕТК, 4 поверх)
телефон: (057) 707-33-16,
e-mail: http://eom.kname.edu.ua.

Адреса Університету: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17 (метро «Архітектора Бекетова»)