6 липня Ювілей в ХНУМГ6 липня 2018 року в Музейному комплексі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулось святкування з нагоди 40-ої річниці від дня створення Факультету по роботі з іноземними студентами та 20-ої річниці від дня створення Центру міжнародної діяльності та освіти.

Відкрили захід ректор Університету, доктор наук з державного управління, професор Володимир Миколайович Бабаєв, директорка департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Георгіївна Карпова та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Університету Євгеній Володимирович Грицьков.

У ході ювілейного святкування гостям, серед яких були попередні декани та співробітники факультету по роботі з іноземними студентами, іноземні студенти-випускники Університету, колишні співробітники Центру міжнародної діяльності та освіти, було презентовано історію створення й розвитку міжнародної діяльності в Університеті.

1

Своїми спогадами поділився перший декан Факультету по роботі з іноземними студентами Попельнух Віктор Миколайович, здобутками й перспективами нинішній – Калмиков Олег Олександрович.

15 12 

Досвід кафедри інженерної екології міст в розвитку міжнародної діяльності Університету презентував старший викладач кафедри Вергелес Юрій Ігорович. Саме цією кафедрою у далекому 1994 році був ініційований перший міжнародний договір про співпрацю з Університетом Вааса (Фінляндія).

11

Про міжнародну діяльність Університету: від минулого до сьогодення та стратегічні напрямки роботи Центру міжнародної діяльності та освіти розповіла директорка Центру Бібік Наталя Валеріївна.

8

Приємними сюрпризами стали відеопривітання із ювілеєм від випускників Факультету, музичні подарунки від студентки факультету Менеджменту Міріам Ендоле, студента факультета Архітектури Кассема Мохсена та вітальні слова від кращих студентів-випускників та їхніх батьків.

4

5

2

За багаторічну сумлінню працю та високий професіоналізм грамотами від Департаменту науки та освіти ХОДА та Університету були відзначені співробітники Факультету по роботі з іноземними студентами та Центру міжнародної діяльності та освіти. Учасники заходу також ознайомитись з виставкою, присвяченою заходу та роботою міжнародних культурно-освітніх центрів, створених в Університеті.

14

6

10

Вітаємо з ювілеєм! Бажаємо подальших здобутків, процвітання, миру та розвитку міжнародного співробітництва!

Переглянути фотозвіт>>

 

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 336 гостей та користувачі відсутні