01Вже стала гарною традицією співпраця кафедри Транспортних систем і логістики  Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з Харківською митницею Державної фіскальної служби України. Вже третій рік поспіль Харківська митниця організовує цікаві заходи для студентів кафедри ТСЛ.

02

Так 18.06.18 студенти першого курсу спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми Логістика, у рамках навчальної практики «Вступ до фаху», відвідали екскурсію до міжнародного терміналу компанії DHL, що організована Харківською митницею Державної фіскальної служби.

0304

Метою екскурсії було ознайомлення з основами митної логістики на чолі з керіником практики старшим викладачем Левадою Валерієм Павловичем та викладачами кафедри Транспортних систем та логістики (асистент Толмачов Ілля Олександрович, асистент Коберев Дмитро Олександрович, що увійшли до складу комісії із захисту звітів з навчальної практики «Вступ до фаху») та передових фахівців Харківської митниці.

0607

0809

Валерій Павлович Левада зазначив, що детальне знайомство з митною логістикою відбудеться при вивченні курсу «Митні операції».

1112

1314

Компанія «DHL» входить до складу групи компаній, яка є світовим лідером поштових пересилань і логістики — «Deutsche Post DHL Group», і має такі підрозділи, як «DHL Express», «DHL Parcel», «DHL eCommerce», «DHL Global Forwarding», «DHL Freight and DHL Supply Chain». Експрес-доставка по всьому світу; експедирування вантажів на авіаційному, вантажному автомобільному, морському та залізничному транспорті; складські послуги, що виходять за межі просто зберігання, а включають у себе все, – від упакування до ремонту; міжнародні поштові доставки; відвантаження, виконувані відповідно до особливих вимог клієнтів – усе це логістика, все це DHL.

1617

Студенти засвоїли особливості митного оформлення експрес-вантажів,

2021

порядок організації авіаційних відправлень, порядок роботи з небезпечними вантажами,

2223

особливості логістичної діяльності підприємства.

2425

26

Протягом заходу відвідали зону приймання відправлень, офіси співробітників, зону сортування та формування відправлень, зону митного оформлення, зону небезпечних вантажів.

27

Всі учасники відмітили, що крім значної інформативності, усі отримали задоволення від заходу. Компанія «DHL» та Харківська митниця  зацікавлені у подальшій співпраці з кафедрою Транспортних систем і логістики адже, випусники кафедри є кваліфікованими фахівцями у своїй галузі.

2829

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 237 гостей та користувачі відсутні