1427 червня 2018 р. відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. У 2018 р. факультет закінчило 64 магістри-архітектори, серед яких 15 іноземних громадян. 19 випускників отримали дипломи з відзнакою.

3На заході були присутні перший проректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова Г.В. Стадник, декан факультету АДОМ Т.Д. Рищенко, декан по роботі з іноземними студентами О.О. Калмиков, завідувачі та викладачі випускових кафедр, студенти та їх рідні. У своєму вітальному слові перший проректор Університету Г.В Стадник відзначив, що магістри – архітектори є справжньою елітою серед студентства Університету, які несуть скрізь десятиріччя ті традиції класичної архітектурної освіти, які в Університеті заклав, у свій час, видатний академік архітектури О.М. Бекетов.

Декан ф-ту АДОМ Т.Д. Рищенко відмітила велику роль випускників факультету у формуванні позитивного іміджу Університету як в Україні, так і за кордоном. Випускники 2018 р. були учасниками багатьох загальноукраїнських та міжнародних освітніх, наукових та виробничих проектів, серед яких можна згадати Національний архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM, Національний конкурс архітектурних проектів «Проектування мультикомфортного будинку ISOVER», конкурс «Житловий комплекс по вул. Єлизаветинська», який проводив АТ «Трест Житлобуд-1», Міжнародний симпозіум «Українсько-польські архітектурні візії: погляд крізь часи та епохи» та багато інших. Декілька випускників факультету проходили стажування у вищих навчальних закладах Європи (Португалії, Італії, Словаччини, Туреччини) у рамках реалізації освітнього проекту ERASMUS+.

412

98

Присутні на заході мали змогу передивитися відеоролики, які презентували студентське життя випускників, захисти дипломних проектів, кращі випускники отримали почесні грамоти. Від імені батьків випускників виступила А.А. Соколова, яка висловила слова щирої подяки ректору Університету В.М. Бабаєву, декану факультету Т.Д. Рищенко та усім викладачам за створення належних умов для навчальної та позанавчальної діяльності студентів, для практичного засвоєння професійних вмінь та навиків.

113

1115

Урочистості закінчилися покладанням квітів до пам’ятника видатного зодчого, академіка архітектури О.М. Бекетова на подвір’ї Університету та фотосесією.

Хочемо побажати усім випускникам факультету творчої наснаги у подальшій виробничій діяльності, а також особистого та професійного самоствердження.

65

216

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті Один гість та користувачі відсутні