нагр общая22 червня у великій залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів міського студентського проекту «Харків — місто молодіжних ініціатив», що проходив в місті за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

нагр Саша и ИраСтуденти факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва під керівництвом викладачів кафедри Міського будівництва гідно представили наш університет отримавши три призових місця у номінації «Рідному Харкову – сталий розвиток».

Переможцями конкурсу – І місце і грошова винагорода у 20 тисяч гривень – стали Нелюбин Олександр (спеціальність Міське будівництво та господарство) й Донченко Ірина (спеціальність Містобудування), с проектом «Шлях до мистецтва» (керівник к.т.н., доц. каф Міського будівництва Жидкова Т.В.). Проект спрямовано на залучення мешканців міста й туристів, в тому числі людей з інвалідністю, до відвідування об’єктів культури й мистецтва, використовуючи сучасні методи реклами.

ІІІ місце і грошову винагороду у 15 тисяч гривень отримали одразу два проекти присвячені благоустрою міста й створення нових зон відпочинку з урахування принципів Універсального дизайну:

«Створення мультифункціонального простору, дружнього для всіх біля Харківського державного цирку» – студенти Тимченко Сергій (спеціальність Міське будівництво та господарство) й Бойченюк Марія (спеціальність Архітектура будівель і споруд)під керівництвом к.т.н., ст. викл. каф. Міського будівництва Івасенко В.В. й проект «Смарагдова долина» студентка спеціальності Міське будівництво та господарство Селіхова Яна (керівник ст. викл.. каф Міського будівництва Апатенко Т.М.).

нагр Сергей машанагр Яна

Вітаємо студентів!

Вдячні за гідну презентацію славетного Бекетовського Університету!

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті Один гість та користувачі відсутні