Потужною командою фахівців, до якої увійшли голови ОТГ, керівники комунальних підприємств, науковці серед яких представники кафедри Економіки підприємств, бізнес-адміністрування і регіонального розвитку, проф.,д.е.н. Димченко О.В., доцент Прасол В.М., доцент Єсіна В.О, представники Київської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Черкаської та, звичайно, Харківської областей, було проведено плідну дискусію щодо «Ефективного управління комунальними підприємствами у сільській місцевості» в рамках семінару Центру розвитку місцевого самоврядування.

Обмін досвідом, вирішення спільних проблем щодо підвищення якості життєво важливих для населення послуг. Для багатьох присутніх було відкриттям, що на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова #хнумг відкрито найсучасніші лабораторії світового дизайну, сучасних технологій в енергетиці, енергозбереження та інші, пов’язані з життєзабезпеченням міста.

Також було представлено розроблені проекти із благоустрою територій, підвищення якості питної води, реконструкції та будівництва, енергоефективності, застосування геоінформаціних систем для розробки проектів благоустрою земельних ділянок, розробки стратегій соціально-економічного розвитку територій та підготовки кадрів, зокрема, для управління ОТГ.

Семінар став площадкою для дискусій, обміну досвідом та визначення основних напрямків співпраці. На завершення - прогулянка улюбленим мiстом.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ