Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» щиро вітає своїх НАУКОВИХ магістрів спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» - Момот Дарину і Краївського Богдана з успішним і прекрасним захистом своїх магістерських наукових робіт.

Магістри представили перед членами ДЕК та колективом кафедри свої наукові розробки, обґрунтували отримані результати, їх апробацію, а також напрямки своїх подальших наукових досліджень.

Зі словами підтвердження високого рівня робіт магістрів привітав декан факультету - проф. Соловйов Олександр Васильович, завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» – проф. Момот Тетяна Валеріївна, проф. кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Ілляшенко Олена Вікторівна, доцент кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту» Чередниченко Олександр Юрійович.

Вітаємо Вас, Дарина і Богдан! Щиро бажаємо здоров’я, наснаги та успіхів на науковій ниві та в особистому житті!

ДаринаБогдан

Корисні поради