6.06.2018 в рамках проведення шкільних літніх практик кафедрою фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту за інформаційно-технічної підтримки ТРЦ «Французький бульвар» для школярів 8-х класів ЗОШ №5 м. Харкова було проведено фінансовий квест «Фінансовий мікс».

Учні мали унікальну можливість навчитися реалізовувати свої мрії, використовуючи сучасні можливості фінансового ринку та вивчаючи основи управління та обліково-аналітичного забезпечення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Для школярів була створена модель бізнес простору, яка розкрила можливості організацій та структурних підрозділів, таких як банки, фондові біржі, податкова служби, бухгалтерія та служба фінансово-економічної безпеки підприємств.

На кожній станції квесту учнями необхідно було витримати випробування, для вирішення яких молодь виявила зацікавленість, винахідливість та почуття гумору.

За підсумками виконання завдань найуспішніші команди отримали подарунки від ТРЦ «Французький бульвар».

В результаті виконання завдань фінансового квесту кожен учасник зміг оцінити власну уважність, вміння аналізувати, логічне мислення, точність, відповідальність. Адже всі ці якості є необхідними для отримання майбутньої професії з обліку і оподаткування, фінансово-економічної безпеки.

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 348 гостей та користувачі відсутні