Діти отзанімалась ще один навчальний рік і з новими вміннями і хорошим настроєм вирушили на канікули. За час навчання в студії вони освоїли такі предмети, як архітектурне моделювання, академічний рисунок, композицію, історію архітектури, а старші групи ще й основи комп'ютерної графіки.

Весело і невимушено, але з великою мотивацією до пізнання, проходять заняття в студії і дозволяють долучити школярів до світу прекрасного, до основ розуміння архітектурної науки. Великий внесок в роботу студії вносять студенти факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва. Ці діти є кращими студентами факультету і їм є, що передати студійцям! Допомагаючи в навчанні школярам вони навчаються і самі.

В кінці року студія "Юних архітекторів" взяла участь в конкурсі від TOYOTA-центр "Мистецтво втілювати мрію". Нагородою були квитки на захід (PIN-up ретрослет автомобілів) Арт-заводу "Механіка". Так само багато призових місць діти зайняли в конкурсі "Улюблені герої казок і мультфільмів" від мережі магазинів канцтоварів "Топольок".

Бажаємо всім добре відпочити влітку, набратися сил і з натхненням приступити до занять у вересні! До нових зустрічей!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ