1

2

3

4

5

Діти отзанімалась ще один навчальний рік і з новими вміннями і хорошим настроєм вирушили на канікули. За час навчання в студії вони освоїли такі предмети, як архітектурне моделювання, академічний рисунок, композицію, історію архітектури, а старші групи ще й основи комп'ютерної графіки.

Весело і невимушено, але з великою мотивацією до пізнання, проходять заняття в студії і дозволяють долучити школярів до світу прекрасного, до основ розуміння архітектурної науки. Великий внесок в роботу студії вносять студенти факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва. Ці діти є кращими студентами факультету і їм є, що передати студійцям! Допомагаючи в навчанні школярам вони навчаються і самі.

В кінці року студія "Юних архітекторів" взяла участь в конкурсі від TOYOTA-центр "Мистецтво втілювати мрію". Нагородою були квитки на захід (PIN-up ретрослет автомобілів) Арт-заводу "Механіка". Так само багато призових місць діти зайняли в конкурсі "Улюблені герої казок і мультфільмів" від мережі магазинів канцтоварів "Топольок".

Бажаємо всім добре відпочити влітку, набратися сил і з натхненням приступити до занять у вересні! До нових зустрічей!

 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 286 гостей та користувачі відсутні