1У період 29 – 31 травня на кафедрі інженерної екології міст проходила акредитаційна експертиза підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (спеціальність 101 «Екологія» за Переліком КМУ 2015 року).

До складу експертної комісії увійшли:

  • Зберовський Олександр Владиславович – завідувач кафедри екології та охорони навколишнього середовища Дніпровського державного технічного університету, доктор технічних наук, професор (голова комісії),
  • Рибалко Юлія Володимирівна – доцент кафедри екології агросфери та екологічного контролю Національного університету біоресурсів і природокористування України, кандидат педагогічних наук.

2

В рамках проведення експертизи члени експертної комісії ознайомились з університетом, його структурою, роботою випускаючої кафедри ІЕМ та кафедр, що супроводжують навчальний процес за даною спеціальністю, відвідали лабораторії кафедри ІЕМ.

Було опрацьовано питання формування контингенту студентів, а також кадрового, організаційного, навчально-методичного, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення навчального плану, обговорено наукову та міжнародну діяльність кафедри. Для експертної перевірки залишкових знань студентів членами комісії було проведено комплексні контрольні роботи з шести дисциплін.

Члени експертної комісії провели ряд зустрічей з викладачами кафедри ІЕМ, завідувачем кафедри Стольбергом Ф.В. та ректором університету В.М. Бабаєвим.

За результатами роботи сформовано висновки експертної комісії.

36

54

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК

0001

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 710 гостей та користувачі відсутні