1

2

3

4

Аспірантура

5

117 травня відбулося вручення цінних призів (ноутбуків) переможцям розіграшу подарунків серед учасників міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 від ХНУМГ ім.О.М.Бекетова.

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова виступив ексклюзивним партнером у проведенні національного дослідження за програмою PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку має на меті визначення тенденцій у результатах освітніх програм різних країн, чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі.

1 o3 o

Дослідження має визначити, наскільки учень зможе використовувати знання і уміння, отримані в школі, за можливих життєвих труднощів і викликів; зосереджується не на знанні програмного матеріалу, а на усвідомленні загальних принципів та ідей наукової теорії, здатності до використання отриманих у школі знань і умінь у реальних життєвих ситуаціях.

1 o

Переможцями розіграшу стали: Колодько Любов - учениця Опорного окружного закладу «Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1» Харківської області. Чабаненко Олександр - учень Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №143; Дорошенко Денис - студент Харківського коледжу державного університету телекомунікацій. Переможців привітали ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова професор Бабаєв В.М., директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л., заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки Ігнатьєв В.В.

Підтримати своїх товаришів приїхали 60 учнів зазначених навчальних закладів. Усі присутні отримали заохочувальні подарунки та незабутні враження від організованої екскурсії лабораторіями та комплексами Університету.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 207 гостей та користувачі відсутні