1

2

3

4

Аспірантура

5

DSC 0060У рамках реалізації угоди про співпрацю із ПРаТ «Харківський плитковий завод» сьогодні, 14 травня 2018 року, відбулася зустріч ТОП-менеджменту заводу зі студентами Будівельного факультету спеціальності промислове та цивільне будівництво. Метою зустрічі була презентація основних напрямів роботи заводу і обговорення варіантів проходження практики студентами факультету, а також подальшої можливості працевлаштування в структурі корпорації Golden Tile.

Спираючись на положення, закладені до проекту співпраці, на Будівельному факультеті відкрито секцію «Архітектурна кераміка» при кафедрі «Технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів» для студентів спеціальності промислове та цивільне будівництво. В результаті чого покладено початок формуванню унікальної для Університету експериментальної дуальної системи освіти, що є найбільш перспективною у наш час та активно реалізується у країнах Європи. Ця система надає студенту можливість паралельно отримувати теоретичні знання в Університеті та практичні навички на виробництві – «Харківському плитковому заводі».

Підготовка майбутніх фахівців проводиться відповідно до новітніх виробничих технологій, які вже зараз працюють на заводі. За результатами проходження теоретичного курсу підготовки за напрямком «технолог» та низки практик на базі заводу ряд студентів факультету змогли отримати на плитковому заводі перше робоче місце з конкурентною оплатою праці та повним соціальним пакетом.

Для студентів 3 курсу навчання оголошується набір на вказаний напрям паралельно із отриманням основної спеціальності «промислове та цивільне будівництво». Навчання за цим напрямом забезпечить студентам не лише отримання освітньої кваліфікації бакалавра чи магістра будівництва, але й допоможе підвищити свої шанси на ринку праці шляхом формування унікальних компетентностей, які необхідні при працевлаштуванні, наприклад, в корпорації «Golden tile». Кількість вакансій якої лише на ринку праці Харкова становить більше ніж 100.

Детальну інформацію можна отримати у Будівельному деканаті – ауд. 313 бмк

Довідка: «Харківський плитковий завод» - одне з найбільших підприємств України з виробництва керамічної плитки з багатою історією, що має довгий шлях становлення і розвитку. На сьогоднішній день «Харківський плитковий завод» завдяки комбінації п'яти переваг - власної сировинної бази, сучасного енергозберігаючого обладнання, найбільшої в Україні власної дистриб'юторської мережі, власної дизайн студії і високим стандартам якості - мінімізує витрати на виготовлення і реалізацію продукції, що в свою чергу, дає можливість максимально наблизитися до світових лідерів керамічної галузі і бути одним з провідних підприємств Східної Європи. У свою чергу, сучасне італійське обладнання забезпечує необхідний контроль якості на всіх етапах виробництва - від підготовки сировини до нанесення малюнка на керамічну плитку і її випал. На підприємстві впроваджена система контролю якості, підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2009, а продукція, що випускається відповідає європейським стандартам і більш жорстким внутрішнім стандартам Керамічної Групи «Голден-Тайл».

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 299 гостей та користувачі відсутні