1

2

3

4

5

З привітальними словами виступили проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Університету Грицьков Євген Володимирович, заступник начальника управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА Байназарова Олена Олександрінва та Консул аташе Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Шулаковська Анна. 

Також, Консул аташе презентувала національноге агентства з академічних обмінів https://nawa.gov.pl/en/. Випускники польських програм презентували програми та власний досвід участі у них. У тому числі програму короткострокових візитів до Польщі для студентів – Study tours to Poland, стипендіальну програму імені ЛЕЙНА КІРКЛАНДА для науковців, можливості Європейської Волонтерської Служби Erasmus+ у Вроцлаві та інші. Крім того представники Вроцлавського агентства розвитку агломерацій презентували онлайн-програму для студентів – Вроцлав зараз.

Також найкращі студенти курсів польської мови українсько-польського культурно-освітнього центру Університету отримали сертифікати знання мови від консул аташе Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові.

Фотозвіт заходу можна знайти за посиланням https://www.facebook.com/events/247657345804763/

Запрошуємо всіх бажаючих долучатись до групи українсько-польського культурно-освітнього центру Університету https://www.facebook.com/groups/ukrpol/, записуватись на курси польської мови та у разі виникнення питань звертатись до Центру міжнародної діяльності та освіти – ауд. 228А адміністративного корпусу або за тел. 707 30 50.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 347 гостей та користувачі відсутні