В Київі завжди є можливість показати себе і навчитися новому! 25-27 квітня у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіки підприємства» студентки магістратури Кузьменко Лілія і Рижевська Дар’я креативно розв’язували задачі і зосереджено відповідали на тестові завдання поряд з іншими представниками ЗВО України (91учасник).

ВІТАЄМО ДІВЧАТ З УСПІШНОЮ УЧАСТЮ І РИЖЕВСЬКУ ДАР’Ю З ОТРИМАННЯМ ГРАМОТИ V СТУПЕНЯ.

Для нас честь бути серед найкращих кафедр, що готують фахівців з «Економіки підприємства». Окремі слова подяки кураторам підготовки до олімпіади – к.е.н, доц. Бурак О.М.,к.е.н., ст.викл. Покуці І.В.

ДЯКУЄМО ОРГАНІЗАТОРАМ ЗАХОДУ – представникам економічного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка і особливо Філюк Г.М., д.е.н., проф., які надали можливість студентам змагатися, а їх керівникам - навчатися, відвідавши тренінг «Сучасні прийоми викладання для розвитку критичного мислення».

БАЖАЄМО НАТХНЕННЯ ДЛЯ НОВИХ ПЕРЕМОГ!!!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ